Adobe Premiere Pro CC 2018 Crack

5.891
Adobe Premiere Pro CC 2018 crack
Adobe Premiere Pro CC 2018 crack

Yeni ve mükemmel fikirlerinizi ekranlara yansıtabileceğiniz Adobe Premiere Pro CC 2018 programı ister Başlangıç seviyesinde olun, ister profesyonel düzeyde bir kullanıcı olun her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek bir programdır. Adobe Creative Cloud aracılığı ile programın demo sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz ve programa crack yaparak tüm özelliklerini ücretsiz kullanmanız mümkün. Size Adobe Premiere Pro CC 2018’e crack yapmayı resimli olarak anlatacağım. İşlerimleri eksiksiz yaptıktan sonra programın full halini ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Premiere Pro CC 2018’i indirdiyseniz Aşağıda verdiğim crack linkini de indirin hazırsanız crack yapma işlemine başlayalım.

Adobe premiere pro cc 2018 crack yapma
Adobe premiere pro cc 2018 crack yapma

İndirdiğiniz rar dosyasındaki klasörü masaüstüne çıkartın. İçerisinde 2 adet crack programı var.
Önemli Not: Rar dosyasını masaüstüne çıkartmadan önce antivirüs programınızı kapatmayı unutmayınız. Antivirüs programları crack programlarını virüs olarak görmektedir.

Adobe Premiere Pro CC 2018 crack nasıl yapılır
Adobe Premiere Pro CC 2018 crack nasıl yapılır

2 adet crack programı olduğunu söylemiştim. Biz “amtemu.v0.9.2” olanı kullanacağız. rar dosyasına sağ tıklayarak ” Buraya çıkart.. ” seçeneğine tıklayalım…

Adobe Premiere Pro CC 2018 crack yapma resimli anlatım
Adobe Premiere Pro CC 2018 crack yapma resimli anlatım

Çıkarttığımız klasöre girdiğimizde ” amtemu.v0.9.2-painter ” dosyasının üstüne gelerek ” Yönetici olarak çalıştır ” seçeneğine tıklıyoruz.

Adobe Premiere Pro CC 2018 full crack
Adobe Premiere Pro CC 2018 full crack

Program açıldığında ” >> 1 ” ile gösterilen sekmeye tıklayıp listeden ” Adobe Premiere Pro CC 2017 ” seçeneğini seçiyoruz. Ya biz 2018’i crackleyecektik 2017 ne diyecek olursanız. 2017’nin crack dosyası 2018 de de çalışıyor merak etmeyin. İşlemleri hallettikten sonra ”  Install ” butonuna tıklayın.

Adobe Premiere Pro CC 2018 crack indir
Adobe Premiere Pro CC 2018 crack indir

Install butonuna tıkladıktan sonra yeni bir pencere açılacak. Bu pencerede sizden Adobe Premiere Pro CC 2018’in bulunduğu klasörü göstermenizi isteyecek. “ C : Program Files/Adobe/Adobe Premiere Pro CC 2018 ” yolunu izleyerek klasöre ulaşın ve ” amtlib.dll ” doyasını seçerek ‘a tıklayın. Tıkladıktan sonra programa geri döneceksiniz ve açıklama kısmında;

—START WORKING—

WOW64 File System Redirection : disabled

Loading file:
C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CC 2018\amtlib.dll [x64]
Backup file:
File with the DEL extension exists!
Extract DLL: OK
Extract INI: OK

WOW64 File System Redirection : enabled

—WORKING DONE—

yazacak artık Adobe Premiere Pro CC 2018 programınız full sürüme geçti.
Peki nereden anlayacağız ?

Adobe Premiere Pro CC 2018 full indir
Adobe Premiere Pro CC 2018 full indir

Programı açtığınızda Help sekmesine tıklayın alttan 3’üncü sırada crack yaptığımız programın adı yazacaktır. Yazıyorsa programınız artık full sürümdür. Hepsi bu kadar.
Not : Bu crack programında tüm adobe programlarını cracklemeniz mümkündür. Takıldığınız yerde yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

1 yorum
  1. gencer diyor ki:

    crack dosyasını nerden indirebilirim bulamadım yerini

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

maltepe escort