Bağımlılık Yapan 10 Mobil Oyun!

115

Hayat beş dakikalık boşluklarla doludur. Belki bir fincan kahve için sırada bekliyorsun ya da randevu için 10 dakika erken geldin. Alışkanlık olarak nitelendirirsek elimize telefonu aldığımızda hemen Facebook ya da Instagram’ı açıyoruz  ya da bir siteden haber okumaya başlıyoruz. Ama aslında bunların hepsi oldukça sıkıcı.

Bu beş dakikayı geçirmek için daha iyi, daha eğlenceli bir yol var!
Sosyal medyada kim ne yapmış, nerede gezmiş, kimle buluşmuş ? Bunlardan sıkıldıysanız sizlere 5 dakika içerisinde oynayabileceğiniz ve bağımlısı olacağınız oyunları sıralıyorum! Hazırsanız başlıyoruz!

1. Threes!

Tanıtım videosunu izleyerek oyunun mantığını çok rahat anlayabilirsiniz. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz güzel bir oyun olduğu kesin. Bu oyunu oynarken biraz zekanızı kullanmanız ve hızlı olmanız gerekiyor

2. Desert Golfing

Çölde golf oynuyorsunuz, kum tepeleri ve sürekli parlayan güneş sizi bekliyor. Oyun sadece seviye ile devam ediyor amacınız seviye atlamak.

Teoride her seviye oldukça basittir. Bir ucunda bir delik var, diğer ucunda golf topu var ve nişan almak için kaydırabilirsiniz. Oyunun amacı? Golf topu deliğe mümkün olan en az sayıda çekin. Biliyorsunuz gerçek golf gibi.

 

3. Alto’s Adventure

Alto’nun Maceraları, yıllardır oynadığımız snowboard oyunlarını alıp onlara çok fazla güzellik katıyor. İPhone’daki en iyi görünümlü oyunlardan biri. Ve oyun da çok kötü değil.

 

4. Pokémon GO

Pokémon tüm zamanların en popüler oyunlarından biri. Ve şimdi de akıllı telefonunuzda. Pokémon’un bu yeni oyunu en sevdiğiniz Pokémon’u gerçek dünyaya taşıyor.
Pokemon GO’da oyuncular, oynamak için gerçek dünyadaki yeni yerleri keşfetmeye devam etmek zorundalar. Oyunda ilerlemenin tek yolu bu.

Artırılmış Gerçeklik modu, ekranınızda bir Pokémon’un gerçek yaşam görüntüsünü göstermek için kamera ve jiroskopu kullanır. Onu yakalamak için bir Poké Topu atın!

 

5. Super Mario Run

En sevdiğiniz çocukluk anılarınızdan biri olan Super Mario, artık akıllı telefonunuzda . Mario’nun bu yeni versiyonu, kombine edilen eski Mario’ya ve akıllı telefonun yeni teknolojilerine sahip bu oyunu anlatmaya bile gerek yok aslında 🙂

 

6. Candy Crush Saga

5 dakika’da 1den fazla bölüm bitirebileceğiniz ve bölümler ilerledikçe geçmek zorlaşsa da kolay kolay sıkılmayacağınız şeker patlatma oyunu.

7. Crossy Road

Tek yapmanız gereken, hayvanınızın ilerlemesini sağlamak için ekrana dokunun veya yön değiştirmek için parmağınızı yana doğru kaydırın.

 

8. Dots

Noktalar noktaların dikey, yatay ya da kare şeklinde daha fazla puan kazanmasıyla ilgilidir.

Her tür oyuncuya uygun farklı oyun modları var. Oyuncunun daha fazla puan almak için belirli bir zamandaki tüm noktaları birleştirmesi gereken bir Zaman modu var. Moves modunda, her şey strateji ve hesaplanmış hareketler yapma ile ilgili. Sonsuz Modda, rahatlayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman alabilir.

 

9. Asphalt 9: Legends

Bu zamana kadar gördüğüm en profesyonel tasarlanmış yarış oyunu bu oyunu oynamayan yoktur bundan eminim 🙂

 

10.Subway Surfers

Eleman metroda trenlerin üstünde kaçmaktan sıkılmadı bekçide kovalamaktan sıkılmadı. Hala etkisi süren oyunlardan biri skoru yükselttikten sonra trene çarparsanız sinirlerinize hakim olun telefonunuzu kırabilirsiniz 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

maltepe escort