Instagram Hikayelere Link Ekleme

254

İnstagram’da hikayelerinize youtube veya link bağlantısı eklemek istiyorsunuz ama nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Öğrenmek için hazırsınız. Onaylı bir instagram hesabınıza giriş yapın ve aşağıda resimler ile gösterdiğimiz adımları uygulayın böylece instagram hikayelere link nasıl eklenir öğrenmiş olacaksınız. Uygulamanızın güncel olması zorunludur. Ufak bir not daha 10 bin ve  üzeri takipçi sayısına sahip olup yinede  instagram hikayesine link eklemede sorun yaşayan instagram kullanıcılarının hesaplarını, işletme hesabına çevirmesi gerekiyor.

Instagram hikayelerine fotoğraf ekleme bölümüne geçiş yaptığınızda yukarıda ki görselde olduğu gibi ekranın sağ üst köşesinde link ekleme butonu karşınıza çıkacaktır.

İlk resimde mor ok ile gösterilen butona tıkladığınızda karşınıza Instagram hikayenizi açan kullanıcının ekranı yukarı doğru kaydırarak gitmesini istediğiniz adresi girebileceğiniz yukarıdaki ekran gelecektir.

Bitti butonuna bastığınızda instagram hikayenize bakan kullanıcıların görebileceği ” Daha fazlasını gör ” yazısı ekranda görünecektir. Yukarı kaydırdıkların da istediğiniz bağlantıya gitmiş olacaklar hepsi bukadar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

maltepe escort