Kısa Saç Modelleri – Saç kesimleri

406

Görünüşümüze önem verdiğimizde en önemli etkenlerden biri saçtır. Kısa saç modelleri saç şekline uygun bir makyajla bütünleştiğinde göz alıcı bir güzellik katar.Bunun için ilk olarak yüz hatlarınıza uygun en doğru kısa saç modelleri neler bunu bilmeniz gerek.Saçınızın tarzı sizin için göz ardı edilmemesi gereken bir ayrıntıdır.Saç kesim tarzları her zaman için değişim ve farklılık gösterebilir.Bu yüzden dikkat edilmesi gereken hangi kısa saç modelleri size ayak uydurabiliyor.

Günümüzde kadınlar için kısa saç tercih edilme oranını gün geçtikçe artıyor. Başlıca sebepleri ise verdiği rahatlık, bakım yaparken sağlanan kolaylık yüzünden bu sayı artmaya da devam ediyor.Bizde burada hangi kısa saç modelini kimler kullanmalı onu sizlerle paylaşacağız.

Katlı Kesim Kısa Saç Modelleri, herkesin uygulayabileceği model olarak tanımlayabiliriz bu modeli.
Saçınız kalın mı ince telli mi farketmeksizin bunu saçınıza uygulayabilirsiniz.
Saçınızı yıkadınız ve kurutmak için yeteri kadar vaktim yok diyorsanız bu model tam size göre.

Kahküllü Kısa Saç Modelleri,açıkçası alnı geniş olmayan kadınlara pek yakışmayan bir model bu.
Daha önce kahküllü bir şekilde kesim yaptırmadıysanız takma kahkül ile foto çekilip güvendiğiniz bir kuaförünüze yakışıp yakışmayacağını sorun mutlaka bir fikir alın.


Kısa Pixie Saç Modeli, bebeksi bir yüze sahip, yüz hatları düzgün ve pürüzlü olmayan kadınlar kullanabilir.
Gerçekten güzel bir saç kesimi olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Küt Kısa Saç Modelleri , daha çok ince saç teline sahip kadınların seçtiği modeldir.
Sebebiyse kalın tele sahip kadınların verdikleri şeklin zamanla bozulup saçta kabarma meydana gelmesidir.

Modası asla geçmez dediğimiz saç kesimleri!

 


Deniz Kızı Dalgası Saç Modeli, Orta boy ve uzun saçlarda uygulandığında muhteşem sonuçlar veren bu saç kesimini saç şekillendirici ürünlerle desteklediğinizde 5 dakikada muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

En kısa saç katının omuz hizasında olduğu bu kesim, saçınıza hacim veririrken uzun saçlarınızda modern bir görünüm oluşturacak.

Asimetrik saç kesimi, herkesin uygulayabileceği bir saç stili değil fakat bu saç kesimini severek kullananlar oldukça fazla.
Saçınızı asimetrik bir kesimle biçimlendirmeyi düşünüyorsanız mutlaka bu kesim stilinde ustalaşmış bir kuaför bulmalısınız aksi halde hiç beklemediğiniz bir saçla karşılaşabilirsiniz.
Bir tarafı daha uzun bir tarafı daha kısa saç stilleri yandan ayrıldığında son derece şık ve sofistike bir görünüm yaratıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

maltepe escort