YouTube uygulaması yakında Amazon Fire TV cihazlarına geri dönecek

17

Amazon ve YouTube yine arkadaş oldular ve restore edilmiş dostluklarının bir sonucu olarak, YouTube uygulaması yakında Fire TV cihazlarına ve Fire TV akıllı TV’lerine geri dönecek.

Benzer şekilde, Amazon’un Prime Videosu Chromecast cihazlarını ve Android TV ürünlerini de destekleyecektir .

Amazon’a göre YouTube, “önümüzdeki aylarda” Fire TV cihazlarına geri dönecek . İçin Uygulamalar YouTube TV ve YouTube Çocuk’ta Amazon’un medya akışı cihazlarda kullanılabilir olacak “daha sonra bu yıl.”

YouTube’daki Global Ürün Ortaklıkları Başkanı Heather Rivera, “Dünya çapındaki Fire TV cihazlarında resmi YouTube uygulamalarını başlatmak için Amazon ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Amiral gemimizdeki YouTube deneyimini Amazon Fire TV’ye getirmek, kullanıcılarımıza sevdikleri videoları ve yaratıcıları izlemek için daha da fazla yol sunar.”

YouTube uygulamasının Fire TV cihazlarına iade edilmesi, Amazon ve Google arasında yıllarca süren davayı sona erdirir; bu, uygulamanın 2017 yılının sonlarında Amazon’un akış cihazlarından uygulamayı kaldırdığını gördü.

YouTube’u hala Fire TV’nin web tarayıcısı üzerinden yükleyebilseniz de, videolar en iyi görüntü ve ses kalitesini sağlamak için Fire TV cihazlarından yararlanmak üzere optimize edilmemiştir.

Ancak, YouTube uygulamasıyla, desteklenen Amazon Fire TV cihazları yakında HDR’de 60 fps’ye kadar 4K çözünürlükte videolar yayınlayabilecektir.

Aynısı, Chromecast’in ve Android TV cihazlarının Prime Video uygulaması için de “hazırlık aylarında” gelenler için geçerli. 4K destekli bir Fire TV cihazına sahip olan müşteriler gibi, 4K’a hazır bir Chromecast’e veya 4K akıllı TV’ye sahip olan herkes Prime Video’dan 4K çözünürlüğe kadar seçili içerik yayınlayabilir.

Yeni anlaşma, ne yazık ki iki şakacı şirket arasında yakalanan tüketiciler için büyük bir kazanç.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

maltepe escort